Zwyczaje weselne

Zwyczaje weselne bywają bardzo różne, w zależności do regionu, w którym odbywa się ślub. Niemal wszędzie czy nawet wszędzie w Polsce występują jednak podziękowania dla rodziców. Zwyczajowo, państwo młodzi mówią kilka miłych słów dla swoich rodziców, aby wyrazić im wdzięczność za wychowanie oraz za organizację ślubu i wesela.


kompleksowa organizacja ślubu

Foto: pixabay.com

Rzecz jasna, podziękowania dla rodziców…

Rzecz jasna, podziękowania dla rodziców mogą być bardzo różne.
Czasami okazują się bardzo pompatyczne i wzruszające, a może nawet trochę śmieszne. Czasami są proste, szczere i trudno się z nich śmiać. Nie raz bywają tez potraktowane humorystycznie. Zdarza się również, że podziękowania dla rodziców są wygłaszane sztywno, niejako na siłę – to wtedy, gdy państwa młodych z rodzicami nie łączą zbyt żywe relacje. Rzecz jasna, podziękowania dla rodziców najczęściej wzbogacane są jakąś miła piosenką dedykowaną rodzicom, podczas której odbywa się wspólny taniec rodziców z państwem młodym.

Czasami tez podziękowania dla rodziców wygłasza dj czy świadek, zaś państwo młodzi podsumowują je jedynie słowami: Dziękujemy Wam. Może to dobry sposób, jeżeli pastwo młodzi wstydzą się występować publicznie i nie potrafią pięknie mówić. Wiele osób korzysta z takiej opcji, więc nieśmiałość jest chyba powszechną cechą.

podziękowanie dla rodziców – tutaj znajdziesz więcej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.