Zmiana zachowania

Każdy z nas musi przejść przez nieodwracalny proces narodzin, dorastania, starości i umierania. Na każdym etapie życia zmienia się nasze zachowanie poczynając od dużego przywiązania do rodziców, buntu, nienawiści do wyrzutów sumienia, kiedy to musimy przekazać przeprosiny i podziękowania dla rodziców za trudy wychowania.
Każdy człowiek musi przejść przez każde z tych etapów, kiedy to dopiero uświadamia sobie, kim naprawdę jest.


W okresie buntu często mówmy nieprzyjemne…

W okresie buntu często mówmy nieprzyjemne dla otoczenia słowa oraz mamy pretensje do własnych rodziców za to, jak nas wychowują. Przychodzi jednak czas, kiedy będziemy musieli przekazać podziękowania dla rodziców, gdyż dopiero w okresie dorosłości i poczęcia własnych dzieci, zdajemy sobie sprawę, jaki to duży wysiłek wychowanie dzieci. Najczęściej rodzice zrobiliby wszystko dla własnych pociech i to bez wzajemności. W takim wypadku podziękowania dla rodziców się należą za ich bezinteresowna pomoc i zachowanie. Najczęściej możemy takie podziękowania dla rodziców przekazać na własnym ślubie, kiedy to jest należyta do tego okazja.

Galeria

Naszym rodzicom zrobiłoby się jednak miło, gdyby w czasie naszego buntu, czy innej pomocy również przekazali podziękowania dla rodziców za ich pomoc w odrobieniu lekcji czy podwiezieniu na dyskotekę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.