Zdjęcia w wyjątkowej oprawie

Fotografia cyfrowa przyniosła ze sobą zarówno zalety, jak też niestety jedną wadę. Jest nią możliwość robienia niezliczonych ilość, ponieważ nie ogranicza nas w tej chwili dwudziestocztero- czy trzydziestosześcioklatkowy film. W tej chwili, w zależności od pojemności karty, z jednego wyjazdu możemy przywieźć kilkaset i więcej zdjęć.
Nie wiadomo potem, co zrobić z taką ilością.


szkoła fotografii

Foto: pixabay.com

Oglądanie na komputerze wszystkich fotografii zajmuje dużo…

Oglądanie na komputerze wszystkich fotografii zajmuje dużo czasu i szybko może się znudzić. Wyjściem jest oczywiście wybranie najlepszych zdjęć, zrobienia odbitek i wsadzenie do albumu fotograficznego. Wiąże się to jednak z kosztami i bieganiem do punktu wywoływania zdjęć. Dlatego ciekawym rozwiązaniem wydaje się być fotoksiążka. Po pierwsze – by ją zamówić, nie musimy wychodzić z domu, wystarczy dostęp do internetu.

Po drugie – wszystkie potrzebne zdjęcia mamy na komputerze i nie musimy robić odbitek. Po trzecie – mamy wpływ na ostateczny wygląd naszej fotoksiążki: ilość stron, wielkość i rozmieszczenie zdjęć, rodzaj papieru, na którym będzie wydrukowana, kolor tła, ramek i tym podobne.

Pomoże nam w stworzeniu fotoksiążki specjalny program…

Pomoże nam w stworzeniu fotoksiążki specjalny program do projektowania, dostępny na stronie wybranej przez nas firmy fotograficznej. Nasza fotoksiążka z wakacji może też mieć podpisy wkomponowane logicznie w układ zdjęć. Oczywiście fotoksiążka jest też doskonałym pomysłem przy innych uroczystościach. Fotoksiążka ślubna nie tylko będzie piękną pamiątką, ale może być też prezentem dla rodziców czy podziękowaniem dla świadków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.