Zabawa w strzelankę.

Kto libi sobie postrzelać, wcale nie musi iść do wojska lub do policji. Można skorzystać z pewnej gry, która jest w tej chwili bardzo popularna w Polsce. Jest to paintball w Chorzowie, który jest dostępny w stolicy ale i wielu innych częściach kraju. Co to takiego. Myślę, że większość z was powinna to wiedzieć.


Strzela się z pistoletów za pomocą…

Strzela się z pistoletów za pomocą kulek, które są wypełnione farbą. Trzeba dodać, że strzały są silne i przy trafieniu odczuwa się pewien ból.
Osoby, które uczestniczą w takiej zabawie muszą się liczyć z tym, że jesli zostaną trafione kulką, będą mieć w tym miejscu siniaka. Paintball Chorzów jest grą, która najczęściej się odbywa w plenerze. Bardzo dobrym miejscem do tego są stare bunkry. Oczywiście teren musi być poznany tak, by żadnemu uczestnikowi nic się nie stało. Paintball jest organizowany przez różnego rodzaju firmy, które pełnia usługi rozrywkowe.

paintball

Foto: pixabay.com

paintball

Foto: pixabay.com

Taka zabawa jest często zamawiana…

Taka zabawa jest często zamawiana przez firmy prywatne w celach integracji. To również może być dobra zabawa na wieczór kawalerski. Paintball nie jest bardzo drogą rozrywką i trzeba tu zaznaczyć, że koszta rozkładają się na wszystkich uczestników. Najlepsze są takie tereny, na których można się ukryć i rozgrywać wszystko w sposób bardziej tatktyczny.

paintball

Foto: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.