Xbox 360 dostanie bardzo dużo gier!

Uwielbiam informacje prasowe. Bez żadnych plotek, spekulacji, czyste fakty. Takie informacje właśnie w tym newsie.

Na zakończonym właśnie pokazie dla prasy X10 zaprezentowano najnowsze plany dotyczące gier na konsolę Xbox 360, które mają się ukazać do końca roku 2010. Zapowiada się wspaniały rok dla wszystkich graczy, którzy obok wydanych niedawno „Mass Effect 2”, i „Bioshock 2”, będą mogli zagrać na Xbox 360 między innymi w: „Alan Wake”, „Crackdown 2”, „Halo: Reach”, „Dead Rising 2”, „Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction”, „FINAL FANTASY XIII”, „Fable III”, czy „Lost Planet 2”.
W marcu, z okazji europejskiej premiery  gry „FINAL FANTASY XIII”, na polskie półki sklepowe trafi specjalny zestaw promocyjny składający się z konsoli Xbox 360 w kolorze białym, dysku twardego
o pojemnosci 250 GB, dwóch bezprzewodowych kontrolerów oraz gry FINAL FANTASY XIII.  Zestaw będzie można nabyć w Polsce w sieci sklepów Saturn.
Oto niektóre z najlepiej zapowiadającycyh się tytułów, w które będą mogli zagrać posiadacze konsoli Xbox 360:
•    „Alan Wake” (Remedy Entertainment Ltd.). To gra, którą można określić mianem psychologicznego thrillera akcji, opowiadająca losy autora popularnych powieści, znajdującego się w twórczym kryzysie (od dłuższego czasu nie jest w stanie napisać niczego nowego). Planowany odpoczynek w malowniczej miejscowości szybko okazuje się walką o przeżycie. Gra zadebiutuje w sklepach 21 maja. „Alan Wake” wydany zostanie w polskiej wersji językowej (lokalizacja kinowa obejmująca napisy).
•    „Crackdown 2” (Ruffian Games). Dzięki kontynuacji wydanej w 2007 roku gry „Crackdown” ponownie trafimy na ulice Pacific City – miasta ogarniętego chaosem zwalczających się frakcji i gangów. Gra ukaże się w polskiej wersji językowej (wersja lektorska).
•    „Halo: Reach” (Bungie). To z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych gier na Xbox 360, której poprzednie odsłony zdobyły uznanie milionów fanów na całym świecie. Odpowiedzialne za produkcję studio Bungie tym razem zaproponuje graczom wcielenie się w członków “Noble Team” – elitarnej jednostki żołnierzy walczących w obronie planety Reach. Premiera “Halo Reach” zaplanowana jest na jesień 2010 roku.
•    „Dead Rising 2” (Capcom). W drugiej części tej popularnej gry zadaniem gracza będzie uratowanie Stanów Zjednoczonych przed plagą zombie.
•    „Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction” (Ubisoft Entertainment). To jeden z tytułów wymienianych wśród kandydatów do miana najlepszej gry akcji. Fani przygód Sama Fishera – jednego z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów gier wideo – powinni szykować się na najnowszą część jego przygód. Splinter Cell Conviction ukaże się na Xbox 360 w polskiej wersji językowej (lokalizacja kinowa) już 16 kwietnia.
•    „FINAL FANTASY XIII” (Square Enix). Najnowsza część legendarnego już cyklu japońskiej serii RPG ukaże się w Polsce 9 kwietnia. Dzięki specjalnej ofercie, gracze będą mogli nabyć atrakcyjny zestaw konsoli Xbox 360 Elite wraz z 250 GB dyskiem twardym, dwoma kontrolerami oraz egzemplarzem gry.
•    „Fable III” (Lionhead Studios). To najnowsza produkcja nad którą pracuje Peter Molyneux –  jeden z najbardziej utalentowanych twórców gier wideo. W Fable III zmierzymy się z trudami moralnych wyborów i decyzjami, których podjęcie nie przyjdzie graczom łatwo. To od nas zależeć będzie, jak poradzimy sobie z trudnościami, które trapić będą Albion – tyranią, społeczną niesprawiedliwością oraz biedą.
•    „Lost Planet 2” (Capcom). Kontynuacja popularnej strzelaniany, której akcja odbywa się na skutej lodem planecie. Jej europejską premierę  zapowiedziano na 18 maja.

Zapowiada się fantastycznie, trzeba tylko kupić rocznego Live’a i szykować się na granie po sieci!

http://c.wrzuta.pl/wi2581/e8be13a50009d161475a8b90/0/xbox-360-qwerty-thumb-keyboard

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.