Xbox 360: 5 gier pod choinkę

Wigilia coraz bliżej, jakie gry posiadacze Xbox 360 chcieli by zobaczyć pod swoją choinką? Poniżej ranking gier które moim zdaniem zdominują tegoroczne święta.

1. Fallout 3 Fallout 3

‘Fallout 3’ to wielki otwarty świat RPG, twórców wielkiego hitu Oblivion. Przyłącz się do tej niesamowitej przygody w post nuklearnym Świecie, gdzieś w okolicach Waszyngtonu. Murowany hit tych świąt.

2.GTA IV Grand Theft Auto IV (GTA IV)

Liberty City znowu staję przed wami otworem, wciel się w głównego bohatera Nico i przeżyj setki przygód w wielkim mieście wzorowanym na Nowym Yorku. Najnowsza gra serii po nieudanej wersji na PC na pewno zyska jeszcze większą rzeszę fanów w bezproblemowej wersji na Xbox 360.

3. Gears of War 2

Tej gry chyba już nikomu przedstawiać nie trzeba, kampania reklamowa w telewizji oraz genialna część pierwsza zapewnia Gearsom murowaną pozycję pod tegorocznymi choinkami. Do tego polska wersja językowa, nie pozostaje nic innego jak wziąć karabiny w dłoń i na Loctusów

4. Fable 2 Fable 2

Kolejna gra RPG, tym razem trochę bardziej bajkowa co nie oznacza że dla młodszych graczy, gra również w polskiej wersji językowej co na naszym rynku jest wielkim plusem. Fable 2 to gra na pewno godna polecenia.

5. Dead Space Dead Space

To może trochę mniej reklamowana i może nie obarczona takim Hypem gra jak poprzednie, lecz równie dobra. Z Dead Space na pewno każdy posiadacz Xbox’a również bardzo się ucieszy. Akcja toczy się w dalekiej przyszłości, mroczne i straszne klimaty zapewnią godziny dobrej zabawy z tą najnowszą produkcją od Electronic Arts.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.