Wyposażenie zakładu krawieckiego.

Zakład krawiecki by mógł sprawnie funkcjonować, powinien zostać wyposażony w odpowiednie do wykonywania danej pracy sprzęty i przyrządy. Głównymi atrybutami krawca są nożyce krawieckie i miara krawiecka. Niezbędne są również maszyny do szycia, stoły jak również manekiny krawieckie.
W każdej pracowni znajdują się różnego rodzaju materiały, całe palety przeróżnych guzików, zamków, nici i wszelkiego rodzaju dodatki jakie można użyć podczas wykonywania pracy.


Pracownie specjalizujące się w szyciu ubrań, celem usprawnienia swojej pracy oraz uzyskania jak najlepszej jakości swoich usług, powinny posiadać manekiny krawieckie. Przy pomocy manekinów, łatwiej jak również bardziej precyzyjnie można wykonać każdy strój. Manekiny krawieckie które można spotkać w pracowniach, często wykonane są z lekkiego materiału jakim jest pianka poliuretanowa. Umieszczone są na stelażu drewnianym bądź chromowanym.

Dobrze by było, aby znajdujące…

Dobrze by było, aby znajdujące się w pracowni manekiny krawieckie były zróżnicowane pod względem płci i rozmiaru. Manekiny nie tylko pomagają w pracy krawcom ale także pozwalają doskonale wyeksponować gotowe wyroby. Łatwiej wówczas osądzić czy ubiór jest ostatecznie dobrze wykonany, czy też wymaga jakiś dodatkowych poprawek. Najważniejsze jest bowiem zadowolenie klienta i jego chęć korzystania z dalszych usług pracowni.

Wyposażenie zakładu krawieckiego. – galeria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.