Wspomnienia w prezencie

Wielu fotokalendarz kojarzyć się może nieco tandetnie czy kiczowato. Do głowy mimowolnie zakradają się obrazy z amerykańskich filmów niezbyt wysokich lotów. Kominki przemienione w ołtarzyki rodzinne. Schody ozdobione rodzinną foto historią.


fotokalendarz

Foto: pixabay.com

Widzieliśmy te obrazy tyle razy, że trudno…

Widzieliśmy te obrazy tyle razy, że trudno się od nich uwolnić. I co gorsze, trudno wymyślić w ich miejsce coś ciekawszego.
Jednak nic nie ogranicza naszej wyobraźni, a kalendarz z fotografiami może być tego doskonałym pomysłem. Oczywiście. Najprościej jest dokonać przypadkowego wyboru ze zbioru zdjęć z ubiegłych wakacji.

Tutaj jakiś widoczek, tu my, i znowu my, i może jakieś ciekawe zwierzę w tle. Można też inaczej. Wszystko zależy od odbiorcy. Dla rodziny można przygotować fotokalendarz sentymentalny. Stare, zapomniane zdjęcia z dzieciństwa i ubiegłego wieku. Dla przyjaciół – kalendarz fotograficzny odwołujący się do wspólnej historii. Być może nieco przekornie czy z poczuciem humoru. Możemy kierować się porami roku bądź bardziej osobistym kluczem.

fotokalendarz

Foto: pixabay.com

Ważne rocznice i drobne wydarzenia, które na zawsze związały się dla nas z jakimś okresem roku. Matura, pierwszy egzamin czy samochód. Możemy także odświeżyć zdjęcia naszych bliskich. Zdjęcia z młodości dziadków czy rodziców. Historię naszego dzieciństwa z bratem czy waszej wspólnej pasji do latawców lub piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.