Ważne elementy w perkusji

Największym zdecydowanie z talerzy perkusyjnych jest ride. Znajduje się on przeważnie po prawej stronie zestawu czyli po prostu na statywie łamanym. Talerz tego typu może być jeszcze używany jako crash, jednak najbardziej pasuje on do ride’ owania.


Jest to utrzymywanie stałego rytmu w tle…

Jest to utrzymywanie stałego rytmu w tle danego utworu. Bell, to jest wypukła natomiast główka danego talerza. Występuje we wszystkiego typu talerzach, co warto najbardziej podkreślić. Jednak w przypadku ride’ a jest ona wykorzystywana dosyć często ze względu na bardzo wysoki oraz przenikliwy dźwięk.

Talerze tego typu najczęściej występują po prostu w rozmiarach 18, 20, 21, 22 oraz 24.
Stołek to kolejny z niezwykle ważnych elementów całych zestawów perkusyjnych. To właśnie on zapewnia dla perkusisty wygodne siedzenie przy swoim sprzęcie. Stołek co godne podkreślenia składa się z siedziska oraz rozkładanych nóżek. Także w jego przypadku, jak też i każdego innego elementu hardware zawsze powinniśmy dobierać odpowiednio solidną konstrukcję. Oczywiście jakość stołka przeważnie też idzie w parze z jego ceną.

Ważne elementy w perkusji – galeria

sklep muzyczny szczecin

Foto: pixabay.com

sklep muzyczny szczecin

Foto: pixabay.com

Jeśli będzie on lepszy oraz solidniejszy i do tego jeszcze wygodniejszy, to także tym więcej powinien być droższy. Stołki występują w bardzo wielu wariantach czyli posiadają siedzisko okrągłe lub motocyklowe albo z parciem i bez. Wybór należy do nas. Odwiedzając sklep muzyczny Szczecin z całą pewnością wybierzemy coś dla siebie. Ogromny wybór to dla nas tylko i wyłącznie duża zaleta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.