W grupie siła

Firmy specjalizujące się w organizowaniu różnych przyjęć prześcigają się w pomysłach dotyczących organizacji imprez. Kiedy nie ma się pomysłu na imprezy integracyjne dla firm warto skorzystać z bogatych ofert tego typu firm. Do wyboru jest tyle różnych wariantów, że ciężko jest dokonać właściwego wyboru.
Impreza integracyjna wbrew pozorom nie jest organizowana tylko w celach rozrywkowych, ale również pozwala pracownikom na uczenie się współpracy, wyzwala z nich potencjał i pokazuje możliwości wspólnego działania.


Jeżeli decydujemy się na imprezy…

Jeżeli decydujemy się na imprezy integracyjne na wolnym powietrzu, mogą być zorganizowane w formie tradycyjnego pikniku, jednak bardziej interesujące będą wspólne rajdy samochodowe, latawce sportowe, jazda na quadach lub gokartach, ścianki wspinaczkowe, pinball, strzelectwo oraz wiele wiele innych. Ciekawym pomysłem jest impreza integracyjna oparta na określonym scenariuszu. Może być zaczerpnięty ze scenariusza znanego filmu. Wówczas uczestnicy wcielają się w role i wykonują odpowiednie zadania. Mogą wcielić się w role żołnierzy, lekarzy, kierowców, policji, mafii, modelek, strzelców.

W grupie siła – galeria

Równie dobrze scenerią może być egzotyczny kraj lub opuszczona plaża. Wszystkie chwyty dozwolone, najważniejsze, aby było jak najwięcej wrażeń i gier zespołowych. Taka niezwykła impreza integracyjna zmotywuje pracowników do działania oraz pokaże korzyści płynące ze współpracy. Oczywiście nie może zabraknąć smacznych posiłków i przekąsek oraz dobrych napoi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.