Tajemnice naszych snów

Nie ma wątpliwości, że sfera marzeń sennych jest najbardziej intrygującą i najmniej zbadaną w istnieniu człowieka. Wiele osób uważa, że to, o czym śnimy może stanowić przesłanie, ostrzeżenie lub znak. W interpretacji, do którego rodzaju należy dane marzenie, pomocny jest sennik. Jest to niezastąpiony przewodnik po krainie, w którą przenosimy się po zapadnięciu w sen.


W zależności od tego, jaki sennik wybierzemy,…

W zależności od tego, jaki sennik wybierzemy, w różny sposób wyszukiwać będziemy interpretacje.
Zazwyczaj sennik zawiera alfabetyczny spis haseł, dzięki czemu szybko możemy dotrzeć do interesujących nas zagadnień. Jednak czasami sennik może być zaprojektowany w inny sposób, w którym podział odbywa się tematycznie, z uwagi na daną kategorię, np. zwierzęta czy zjawiska atmosferyczne. Obecnie, dostosowując także tę sferę do wymogów nowoczesnej cywilizacji, sennik możemy znaleźć w sieci. Dzięki czemu każdy, tuż po przebudzeniu, kiedy jeszcze dokładnie pamięta, co było przedmiotem jego marzenia, może sprawdzić, odszyfrować jego znaczenie.

I chociaż większość z nas deklaruje, że…

I chociaż większość z nas deklaruje, że nie wierzy w znaczenie snów, twierdząc, że odzwierciedlają one jedynie stan naszego ducha, emocje, jakich doświadczamy w ciągu dnia, z pewnością przynajmniej raz pokusiła się o sprawdzenie znaczenia wyjątkowo realnego snu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.