Szczęście znalezione w ciemno

Od wieków jedną z trosk człowieka było znalezienie odpowiedniego partnera do wspólnego życia. Z biegiem czasu ludzie uciekali się do coraz bardziej wyrafinowanych zabiegów w tym kierunku. Dziś mamy do dyspozycji tradycyjne randki, wirtualne serwisy w sieci, czy tez teleturnieje.
Wszystkim w pamięci na pewno pozostanie randka w ciemno – teleturniej kojarzący pary nadawany w telewizji w latach 90-tych XX-wieku.


W porównaniu z dzisiejszymi, zwykle wysokobudżetowymi produkcjami,…

W porównaniu z dzisiejszymi, zwykle wysokobudżetowymi produkcjami, randka w ciemno charakteryzowała się prostą i konkretną formułą. Być może to przyciągało zarówno widownię jak i uczestników. W ramach programu jedna kobieta wybierała spośród 3 mężczyzn, lub jeden mężczyzna wybierał spośród 3 kobiet. By dokonać odpowiedniego wyboru mógł zadać 3 pytania i posłuchać odpowiedzi kandydatek. Tylko odpowiedzi – ponieważ na ostateczny rzut oka przychodził czas dopiero później, na początku kandydatki siedziały za parawanem.

randki w internecie

Foto: pixabay.com

Jeśli chodzi o nagrody, to…

randki w internecie

Foto: pixabay.com

Jeśli chodzi o nagrody, to randka w ciemno oferowała swoim uczestnikom wycieczki krajowe lub zagraniczne. Konkretną ofertę uczestnicy losowali na zakończenie programu. Wspólny pobyt dokumentował film prezentowany w następnym odcinku przy obecności zwycięskiej pary, która dzieliła się również wrażeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.