Stanowisko Sony ws. soundtracku do edycji kolekcjonerskiej Heavy Rain

Jak wczoraj pisaliśmy, w związku z premierą gry Heavy Rain pojawiało się kilka problemów dotyczących zawieszania się tytułu podczas rozgrywki oraz soundtracku do wydania kolekcjonerskiego gry. Osoby, które nabyły edycje kolekcjonerską nie mogły pobrać z PSN jednego z dodatków, tj. soundtracku z gry.

Powstało zamieszanie na linii gracze – Sony Computer Entertnainment. Gracze, którzy  kupili edycję rozszerzoną poczuli się oszukani i głośno wyrażali swoje niezadowolenie.
Sony Computer Entertnainment Polska wydało dziś w imieniu Sony Computer Entertnainment Europe “Oświadczenie w sprawie soundtrack’u  do Edycji Kolekcjonerskiej Heavy Rain”. Poinformowało w nim, że z przyczyn technicznych soundtrack będzie możliwy do pobrania dopiero po 4 marca br.
Dodatkowo przedstawiły sposób postępowania dla graczy, którzy już zrealizowały swój  kod z wersji kolekcjonerskiej lub zrobią to przed 4 marca.

Szczegółowe informacje oraz tekst oświadczenia znajdziecie na stronie: http://playstation.brandsupport.pl/aktualnosci.dhtml. Zainteresowanych zapraszam do lektury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.