Sprawdź swój sen

Każdego ciekawy co oznacza ten sen, który miał w nocy. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest wejść na jakiś sennik dostępny w internecie. Tylko on może nam określić co dane zdarzenie znaczyło. Oczywiście nie bierzmy tego wszystkiego co mówi sennik na poważnie. Jakby nie patrzeć sennik ustalają tylko ludzie.


Nie można kierować się tym co przeczytamy…

Nie można kierować się tym co przeczytamy. Niestety niektórzy ludzie wszystko traktują poważnie nie tylko on, ale i wróżby.
Oczywiście może się zdarzyć, że komuś spełnią się wróżby i będzie tak jak w senniku, ale to odosobnione przypadki. Jak się wejdzie na wyszukiwarkę i wpisze sennik to trudno się zdecydować jaki wybrać. Teraz nie ma już tylko zwykłych senników, ale są też tematyczne. Wtedy naprawdę można poczytać bardzo, ale to bardzo ciekawe rzeczy. Najlepszym przykładem jest sennik erotyczny. Czyli nie ważne czy nam się śni drzewo i palec oznacza to zawsze podtekst erotyczny.

Jak widać i tak sennik ma…

oferty pracy dla informatyków

Foto: pixabay.com

Jak widać i tak sennik ma jakieś wzięcie skoro jest ich wiele w sieci. Lepiej chyba, żeby nic nam się nie śniło bo się człowiek wyspać nie może. Potem rano do pracy wstaje człowiek pół przytomny i zamiast myśleć co sen oznaczał, myślimy jak tu dzisiaj przeżyć. To jest naprawdę bardzo trudne zadanie dla nas i tego się trzymajmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.