Sklepy internetowe z winem

Czy matki karmiące i kobiety w ciąży mogą sobie pozwolić na kieliszek wina dla poprawienia ciśnienia, bądź samopoczucia. Jak apelują lekarze- nie bardzo, każda ilość alkoholu z kobiecego pokarmu stanowi truciznę dla maluszka. Ale czy wino sklep internetowy może być w zasięgu ich zainteresowań.


trymestry ciąży

Foto: pixabay.com

Jeśli to napój bez procentów- jak…

Jeśli to napój bez procentów- jak najbardziej.
Picie alkoholu w ciąży nawet małych ilościach może być brzemienne w skutkach: nigdy nie wiadomo kiedy trafimy na moment, w którym coś się rozwija u płodu i ulegnie uszkodzeniu pod wpływem tej trucizny. Tak samo palenie papierosów może przyczynić się do wad serca. Płodowy zespół alkoholowy to w skrócie FAS. Dzieci mam, które w ciąży nadużywały rodzą się z odstającymi uszami i charakterystycznymi zmianami na twarzy.

O problemie jest głośno od niedawna, cały czas można spotkać lekarzy, którzy wręcz zalecają czerwone wino na polepszenie ciśnienia w ciąży. Ale czy kobieta przy nadziei lub mama karmiąca ma hasło: wino sklep internetowy przełożyć na później. Niekoniecznie.

trymestry ciąży

Foto: pixabay.com

Jest sporo firm oferujących bezalkoholowe trunki, które pozwolą cieszyć się wyszukanym smakiem, a jednocześnie nie narażać zdrowia maleństwa. Więc jeśli spodziewasz się dziecka lub karmisz piersią, a lubisz smak trunków, wpisz w wyszukiwarkę hasło: wino sklep internetowy i zapoznaj się z ofertą. Choć macierzyństwo oznacza wiele wyrzeczeń pewnych można uniknąć. A jest nim na przykład wino sklep internetowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.