Rozróżniamy dwa rodzaje sprzedaży przez sklep baletowy tradycyjny lub internetowy. Taki specjalistyczny sklep baletowy w swojej ofercie posiada na przykład baletki, benefit, body, buty do stepu, getry, jazzówki, obuwie specjalne, ocieplacze, odzież taneczną, pinty, rajstopy, spódniczki baletowe, sneakery, torby a nawet literaturę fachową.
Taki specjalistyczny sklep baletowy sprzedaje tylko artykuły taneczne wykonane przez najlepszych krajowych i zagranicznych producentów akcesoriów do tańca.


Taki specjalistyczny sklep baletowy skierowany jest…

Taki specjalistyczny sklep baletowy skierowany jest do wszystkich tancerzy bez względu na dziedzinę tańca: balet, taniec brzucha, bollywood, hip hop, taniec towarzyski, jazz, taniec współczesny, afro, breakdance, itp. Taki specjalistyczny sklep baletowy jak i inne wprowadza różnego rodzaju promocje.

Jedną z takich promocji jest łączenie produktów…

Jedną z takich promocji jest łączenie produktów w zestawy na przykład dla małej baletnicy w skład którego wchodzi strój do baletu, rajstopy, ocieplacze na kostki, baletki lub większy zestaw w skład którego wchodzi profesjonalny strój baletowy, dwie pary rajstop, dwie pary ocieplaczy na kostki, dwie pary baletek oraz siatka na koka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.