Silniki zaburtowe w łódkach wędkarskich

Jak wiadomo wędkarstwo w Polsce ma olbrzymie tradycje. Nic więc dziwnego, że w Polsce istnieje najwięcej aktywnych wędkarzy w Europie, natomiast sami nasi reprezentanci należą do najbardziej ścisłej czołówki świata. Dlatego też dla łódek wędkarskich silniki zaburtowe są tak chętnie wybierane.
Każdy wędkarz ma swoją ulubioną metodę połowu.


Często jest ona wybierana całkowicie przypadkowo, często…

Często jest ona wybierana całkowicie przypadkowo, często jednak wędkarz próbuje zmieniać metody, kombinuje z przynętami oraz sprawdza, który sposób łowienia najbardziej mu się podoba. Bardzo wielu wędkarzy łowi z łódek, ze względu na wygodę oraz łatwiejszy dostęp do ryby drapieżnej. Do łódek wędkarskich najlepiej natomiast sprawdzają się silniki zaburtowe. Przede wszystkim łódka wędkarska powinna być odpowiednio cicha. Nie ze względu na płoszenie ryb, ale ze względu na to, żeby umożliwić relaks innym osobom na jeziorze. Dlatego właśnie silniki zaburtowe są stosowane, ponieważ ich cicha praca jest naprawdę atrakcyjna i pozwala na pływanie łódka do woli, praktycznie przez cały czas.

Oczywiście silniki zaburtowe są również bardzo ekonomiczne,…

Oczywiście silniki zaburtowe są również bardzo ekonomiczne, nie są to silniki spalinowe, zatem z powodzeniem mogą być wykorzystywane również w tak zwanych rezerwatach, gdzie obowiązuje zachowanie ciszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.