Randki po ślubie

Na początku związku żadne z partnerów nie szczędzi czułych gestów, prezentów, romantycznych kolacji we dwoje i wyznań miłości drugiej stronie. Zachowania, które w okresie zakochania przychodzą naturalnie, mogą pójść w odstawkę już po kilku miesiącach. Gdy przestaniemy dbać o romantyzm, zdobywać się nawzajem i okazywać czułość, jesteśmy na równi pochyłej do kryzysu.
Związek, nie licząc początkowego okresu, wymaga dbania o szczegóły, które ze stażem związku przychodzą coraz mniej naturalnie.


A zatem randki powinny mieć miejsce także dziesięć lat po ślubie i wraz z pojawieniem się dzieci, a może zwłaszcza wtedy. Gdy w organizmie buzują feromony, nietrudno wyczarować romantyczny nastrój, wprawić się w miłe wyczekiwanie, poczuć tęsknotę. Ale jak zachować te składowe zakochania, gdy znamy się na wskroś, codziennie oglądamy i ze wzdychania do drugiej połowy pozostaje skakanie sobie do gardeł, a w najlepszym wypadku mechaniczne wymienianie się obowiązkami.

Randki po ślubie nie będą tym samym,…

Randki po ślubie nie będą tym samym, co pierwsze miłosne uniesienia, ale jeśli odpowiednio się postaramy, być może uda się ponownie wykrzesać emocje, które nam wtedy towarzyszyły. Choć on już nie dostaje palpitacji serca na jej widok, a ona nie stara się olśniewać go zawsze, gdy jest blisko, warto wygospodarować w małżeństwie wspólny czas który nie będzie się koncentrował wokół spraw domowych, dzieci, obowiązków, ale pary kochanków.

Galeria

randki w internecie

Foto: pixabay.com

randki internetowe

Foto: pixabay.com

Choć nie sposób codziennie nosić miniówę i szpilki, delikatny makijaż i twarzowa bluzka to zestaw obowiązkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.