Randka w ciemno

Wiele osób kojarzy hasło „randka w ciemno” z popularnym programem, który emitowano w latach 1993 -2005. Program polegał na tym, że uczestnicy wybierali partnera na podstawie jego odpowiedzi na różne pytania, ale bez możliwości zobaczenia danej osoby. Wybierano zawsze spośród trzech osób, kobiet lub mężczyzn, a nagrodą w programie była wspólna wycieczka. Zapewne ten program stał się również inspiracją do nakręcenia filmu „Randka w ciemno”, w którym główną rolę zagrał charyzmatyczny Borys Szyc.
Scenariusz do filmu napisała znana chyba wszystkim Ilona Łepkowska, która jest pionierką w pisaniu scenariuszy do najpopularniejszych polskich seriali.


Tematyka randek i romansów jest jej więc…

Tematyka randek i romansów jest jej więc bardzo dobrze znana. Głównym wątkiem filmu jest tytułowa randka w ciemno. Karol( Borys Szyc )założył się z kumplami, czego efektem był jego udział w programie „Randka w ciemno”. Ta decyzja wywróciła jego życie do góry nogami, a wszystko przez konflikt damsko-męski, w który się wplątał. Partnerką Borysa Szyca jest niezwykle atrakcyjna Katarzyna Maciąg, filmowa Majka.

Ona z kolei była w trakcie…

Ona z kolei była w trakcie rozstania ze swoim chłopakiem, który to rzucił ją dla innej. Koleżanki Majki chcąc ja pocieszyć po tak okrutnym porzuceniu wpadły na szalony pomysł i zgłosiły ją do program „Randka w ciemno”. Tym sposobem Karol i Majka zostali finalistami programi i razem udali się w egzotyczną podróż. Efektem tej podróży są różne perypetie damsko-męskie, które każdy z nas doskonale zna ze swojego życia. Naprawdę warto obejrzeć film „Randka w cieno”!.

ubrania dla kobiet

Foto: pixabay.com

ubrania dla kobiet

Foto: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.