Randka w ciemno

Czy warto umawiać się na tego typu randki. Zwolenników takiego sposobu randkowania jest pewnie tyle samo, co jego przeciwników, ale nie zmienia to faktu, że ten sposób poznawania partnera jak randka w ciemno( albo na całe życie, albo tylko na jakiś czas )wybiera nie mała grupa singli, i wcale nie boi się takiego spotkania jak randka w ciemno. Tacy ludzi mogą być więc inspiracją dla tych, którzy boją się tego, kogo mogą spotkać na takim” randewu”.
Dlaczego warto umawiać się na randki w ciemno.


randki w internecie

Foto: pixabay.com

Po pierwsze to dreszczyk emocji…

Po pierwsze to dreszczyk emocji i nie pewności, który może sprawić, że taka randka jest duża bardziej fascynująca i intrygująca od zwykłej randki. Na randkę w ciemno najlepiej gdy umówią nas znajomi, wtedy przynajmniej mamy pewność, że ta druga osoba nie jest zupełnie obcym człowiekiem, a to pozwala poczuć się nam o wiele pewniej. Po drugie idąc na takie spotkanie jak randka w ciemno mamy okazję potraktować kogoś jak zupełnie czystą kartkę, a to dzięki temu, że generalnie nic nie wiemy o danej osobie. Nie mamy więc żadnych uprzedzeń i obaw związanych z faktami z życia tej osoby, gdyż ich po prostu nie znamy.

randki w internecie

Foto: pixabay.com

A co z obawami odnośnie takiego…

A co z obawami odnośnie takiego spotkania jak randka w ciemno. Co wtedy, gdy partner okaże się nudny/nie atrakcyjny dla nas/wyniosły/agresywny/nie miły itp. Skoro nie znamy danej osoby to zupełnie normalnie możemy się pod byle pretekstem zerwać z takiego spotkania, w końcu i tak nie zależy nam na tej osobie, więc nie powinniśmy martwić się tym, co ona sobie o nas pomyśli, a właściwie o nas i o naszej dezercji.

randki internetowe

Foto: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.