Qore od marca w Europie

Zmieni się nie tylko nazwa ale też forma informacji. Firs Play to odpowiednik amerykańskiego Qore, czyli interaktywny magazyn o grach, dostępny z poziomu konsoli.


W odróżnieniu od magazynu Qore, First Play ma ukazywać się co tydzień. Będzie oczywiście płatny, jednak po obejrzeniu kilku odcinków amerykańskiej wersji, jestem przekonany, że warto wydać pieniądze na tego typu informacje. Swoją drogą każdemu, kto nie słyszał wcześniej o Qore, polecam rejestrację na amerykańskim PlayStation Network i ściągnięcie darmowego odcinka. To nie jest zwykły filmik, ale interaktywna forma prezentacji, w której umieszczone są dema i zniżki w PS Store.

First Play na PlayStation Network będzie się pojawiał co tydzień już wraz z początkiem marca, lecz na razie jedynie w Wielkiej Brytanii. My musimy jeszcze poczekać, lecz SCEE obiecało, że do końca roku 2010, nowa usługa w pełni się rozwinie. Jaka będzie cena? Za jeden odcinek przyjdzie nam zapłacić funta natomiast subskrypcja na 3 miesiące będzie kosztowała 9 funtów. Nie mogę się doczekać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.