Prezenty na Walentynki – dzieci

Walentynki są świętem zakochanych. Swój dzień mają wówczas wszystkie pary, które łączy gorące uczucie. Wymieniają między sobą prezenty na Walentynki, umawiają się na randki w restauracjach, obdarowują kwiatami. Warto zauważyć, że świętują również dzieci, choć w nieco inny sposób.
Dzieci uważają, że jest to święto wszystkich ludzi, którzy kochają i są kochani.


Mama lub tata nie powinni…

Mama lub tata nie powinni czuć się zaskoczeni, jeśli w ten wyjątkowy dzień ich pociecha wręczy im prezenty na Walentynki. Dzieci przygotowują zazwyczaj przepiękne laurki i obrazki, w których namalowanie wkładają wiele wysiłku. Rodzice bardzo się cieszą, są często zaskoczeni, ponieważ dzieci tworzą swoje prezenty na Walentynki zazwyczaj w wielkiej tajemnicy. Mają to być przecież niespodzianki. Dzieci uwielbiają nas zaskakiwać i z napięciem obserwują nasze reakcje.

Warto, by dorośli także pomyśleli, o tym, co mogłoby sprawić radość maluchom w ten wyjątkowy dzień. Można zaprosić ich do dziecięcego parku zabaw i rozrywki, zorganizować ciekawą wycieczkę, pójść wspólnie na lody do kawiarni lub kupić prezenty na Walentynki. W sklepach znajdziemy bardzo dużo artykułów przeznaczonych właśnie dla najmłodszych. Możemy wybierać spośród przepięknych maskotek i przytulanek, miękkich poduszek do spania, baloników w kształcie serc.

Prezenty na Walentynki – dzieci – galeria

randki internetowe

Foto: pixabay.com

randki w internecie

Foto: pixabay.com

Pamiętajmy też, że maluchy przepadają za słodyczami, warto więc w ten dzień przyszykować dla nich walentynkowe słodkości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.