Prezenty – fotokalendarz

Fotokalendarz to świetny pomysł na prezent albo na wspomanienia z zeszłego roku. Wybieramy wzór, zdjecia, wysyłamy mailem do wybranej przez nas firmy i po kilku dniach fotokalendarz wisi na naszej ścianie.
Fotokalendarz na świetny pomysł na prezent. Zamówiłam taki w internecie dla moich rodziców i dziadków jako prezent od mojego synka na Dzień Babci i Dzień Dziadka.


fotokalendarz

Foto: pixabay.com

Najpierw przejrzałam w ogóle ceny i…

Najpierw przejrzałam w ogóle ceny i co oferują firmy robiące taki kalendarz fotograficzny. Zdecydowałam się na fotokalendarz wieloplanszowy – by zdjęć było dwanaście, choć zastanawiałam się też nad jednoplanszowym z jednym dużym zdjęciem. Zamówienie złożyłam odpowiednio wcześniej by już na Dzień Babci czyli na 21 stycznia kalendarz z fotografiami był u mnie w domu. Był wykonany ma kredowym papierze, świetnej jakości, zdjęcia wyszły bardzo ładnie.

W styczniu synek miał troszkę ponad roczek więc przygotowując zdjęcia wybierałam by były tak ułożone by w styczniu 2012 był maluch ze stycznia 2011 – czyli mający jeden miesiąc, w lutymi każdym kolejnym miesiącu tak samo. Miałam też kilka zdjęć z dziadkami wiec też je wysłałam. Z wybieraniem zdjęć miałam najwięcej pracy – takie maluchy zwykle ładnie wychodzą na fotografiach, a teraz w dobie aparatów cyfrowych robi się ich mnóstwo, więc z każdego miesiąca miałam po kilkanaście ładnych fotek.

fotokalendarz

Foto: pixabay.com

Okazało się, że fotograficzny kalendarz to super prezent, bardzo się dziadkom podobał, w ogóle nie spodziewali się że cokolwiek dostaną od wnuczka, a tu taka niespodzianka. Dziś po kilku miesiącach widzę że kalendarze wciąż wiszą, a babcia już się pytała czy w na kolejny Dzień Babci może liczyć na równie cudny prezent – by mogła cały czas cieszyć się zdjęciami wnuczka spoglądającego na nią ze ściany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.