Poznaj drugą połówkę w Internecie!

Miłość to coś, czego każdy z nas pragnie. Zamiast jednak czekać na nią z założonymi rękami, warto coś zrobić, by ją znaleźć. Wielu przekonało się, że randki on line to świetny sposób na poznanie kogoś nawet dla osoby nieśmiałej.
Randkowanie w sieci jest tak stare, jak sam Internet.


Początkowo ludzie rozmawiali ze sobą…

Początkowo ludzie rozmawiali ze sobą na zwykłych czatach, z czasem powstały jednak specjalne miejsca w sieci, tak zwane portale randkowe, na których dokonywana była pewna selekcja. Dzięki temu można było uniknąć oszustów czy osób szukających przygód. Randki on line stały się więc bezpieczniejsze, a przez to skuteczniejsze. Jakie zalety ma to rozwiązanie. Wielu z nas krępuje się nawiązywać rozmowy z nieznajomymi osobami w klubie czy innym miejscu publicznym.

W obawie przed odrzuceniem często się poddajemy i w rezultacie tracimy okazję na poznanie kogoś fajnego. W sieci lęk ten jest mniejszy, gdyż w razie czego można po prostu przestać pisać, ewentualnie kogoś zablokować. Jednocześnie więc łatwiej o nawiązanie rozmowy z kimś dla nas naprawdę atrakcyjnym, z kim na żywo pewnie krępowalibyśmy się zapoznać. Rozmowy w sieci zwykle są swobodniejsze, jesteśmy w stanie powiedzieć o sobie więcej, a więc i szybciej się poznajemy.

Poznaj drugą połówkę w Internecie! – galeria

Oczywiście randki on line i tak zmierzają do spotkania na żywo, ale dużo łatwiej to zrobić, gdy już łączy nas jakaś więź z tą drugą połówką i mamy poczucie, że jej również zależy na rozwijaniu znajomości. Co ciekawe, w sieci miłość mogą znaleźć nawet seniorzy, którym doskwiera samotność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.