Portale społecznościowe

Portale społecznościowe to strony w Internecie, które zrzeszają ludzi. Między innymi jest to fejsbuk, przodujący w rankingach popularności portal społecznościowy. Możemy tam odnaleźć znajomych, umieszczać zdjęcia i oznaczać przyjaciół na tych zdjęciach, a także ustawiać opisy.
Istnieje mnóstwo innych funkcjonalności tego portalu, na przykład gry online.


Fejsbuk posiada w swojej ofercie…

Fejsbuk posiada w swojej ofercie kilka najpopularniejszych gier, stworzonych specjalnie dla tego portalu, do korzystania z których gorąco zachęca. Ciekawe jest to, że fejsbuk to darmowy portal, a mimo to jest w tej chwili wart ogromne tysiące – zrzeszył mnóstwo ludzi w stosunkowo krótkim czasie. Ciekawe są również aplikacje – często humorystyczne lub” na myślenie”. Taka aplikacja polega na tym, że losowo wyświetla nam jakiś tekst, na przykład aplikacja” co się dziś wydarzy?” i gdy klikamy” sprawdź!” pojawia się wróżba na dzień dzisiejszy.

Innym przykładem może być aplikacja ze…

Innym przykładem może być aplikacja ze złotymi myślami, która losowa wyświetla takie teksty. Fejsbuk umożliwia nam również umieszczenie notatki – statusy i opisy po pewnym czasie są już tak daleko naszej osi, a notatki nigdy nie giną i cały czas znajdują się w odpowiedniej zakładce tego popularnego portalu społecznościowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.