Ponad 2 miliony sztuk Mass Effect 2

Electronic Arts i BioWare chwalą się bardzo duża sprzedażą gry Mass Effect 2! Ponad dwa miliony sztuk w pierwszym  tygodniu sprzedaży to nie lada osiągnięcie!

Gra ukazała się 26 stycznia w USA i dziś w Europie, więc tak na prawdę nie minął jeszcze tydzień, gdy ME2 jest na półkach sklepowych! Długo oczekiwany tytuł ma przynieść, jak to w nowych RPGach, zupełnie nowe doświadczenie i wybory moralne. Ciekawy jest fakt, że rozpoczynając grę, możemy załadować stan gry z pierwszej części, dzięki czemu postaci zabite w jedynce, nie pojawią się w części drugiej. Naturalne jest, że posiadamy także doświadczenie i przedmioty z poprzedniej części. Tak brzmi oficjalna informacja z dnia dzisiejszego, czyli dnia premiery:

Trylogia Mass Effect to emocjonująca przygoda utrzymana w realiach science fiction, której akcja toczy się w galaktyce, najeżonej niebezpieczeństwami i tajemnicami. Gracze po raz kolejny będą mogli wcielić się w rolę komandora Sheparda i poprowadzić jego drużynę w trakcie niebezpiecznych i niezwykle wymagających misji. Wartka akcja, bogata fabuła i możliwość kosmicznej eksploracji, a także różnorodność bohaterów dostarczą każdemu graczowi niezapomnianych, filmowych wrażeń i wzruszeń. Gra wydana jest w pełnej polskiej wersji językowej z udziałem gwiazd kina, telewizji i muzyki. W rolach głównych usłyszymy m.in. Łukasza Nowickiego, Sonię Bohosiewicz, Macieja Maleńczuka i Mirosława Zbrojewicza.

Ciekawe, jak gra sprzeda się na naszym rodzimym rynku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.