Pojedynek Xbox360 vs PS3 vs Wii

Pojedynek gigantów trwa. Poz względem sprzedanych konsol na czele stoi Wii zaraz za nim Xbox360 goniony przez PS3. Takich pojedynków pod względem: grafiki, mocy obliczeniowej, możliwości, kontrolerów itd. było mnóstwo. Ja po przeczytaniu wielu takich testów wniosek mam jeden. Odpowiedz sobie na pytanie w co chcesz grac i taką kup konsole. Dla fanów Halo-Xbox360, dla zwolenników GranTurismo-PS3, a jeśli jesteś maniakiem Mario kupuj Wii.

xbox ps3 wii

Ale dziś przyjrzyjmy się tym trzem konsolom z innego punktu widzenia. W sieci znalazłem porównanie ze względu na pobór prądu. Może i wielu z was wydaje sie to bez znaczenia, ale pobór prądu przy godzinach spędzonych na graniu ma znaczny wpływ na wasze rachunki za prąd.

test

 

Jak widać kolosalna różnica miedzy Wii, a resztą. Spowodowana zapewne słabymi możliwościami graficznymi konsoli Nintendo w porównaniu z konkurencją. Natomiast pomiędzy PS3 a Xbox360 różnica jest niewielka, z lekkim wskazaniem na tego pierwszego. Jak widzicie zużycie prądu przez konsole wcale nie odbiega od zużycia przez PC.

źródło: hardcoreware.net

One Reply to “Pojedynek Xbox360 vs PS3 vs Wii”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.