Podziękowania dla rodziców – dylemat młodej pary

Podziękowania dla rodziców to jeden z elementów tradycji, który praktykowany jest podczas zabawy weselnej. Okazuje się, że choć zawsze jest to miły gest ze strony pary młodej, najczęściej nastręcza wiele kłopotów. A to dlatego, że przyszli małżonkowie chcą, by podziękowania dla rodziców odbyły się w sposób oryginalny.
Nie chcą, by zawsze była to piosenka „Cudownych rodziców” i bukiet kwiatów.


Coraz częściej odchodzi się od takich…

Coraz częściej odchodzi się od takich praktyk. W ramach podziękowań dla rodziców młoda para wybiera już inne piosenki, które nie są tak tendencyjne, ale mimo wszystko oddają to, co powinny – miłość do swoich rodzicieli. Zamiast bukietu kwiatów coraz częściej spotkać możemy inne pomysły. W ramach podziękowania dla rodziców, para młoda ofiaruje piękne ramki ze zdjęciami świeżo upieczonych małżonków. Niekiedy jest to cały album zawierający historię znajomości pary młodej, którą trzeba będzie uzupełnić zdjęciami ze ślubu i wesela.

kompleksowa organizacja ślubu

Foto: pixabay.com

Bardziej zamożni małżonkowie ofiarują -…

Bardziej zamożni małżonkowie ofiarują – w ramach podziękowania dla rodziców – bilety do teatru lub do kina, bilety na weekend w spa czy nawet wycieczki zagraniczne. Osoby, które nie wiedzą, na jakie podziękowania dla rodziców się zdecydować, mogą zasięgnąć porad konsultanta ślubnego bądź skorzystać ze skarbnicy wiedzy, jaką jest Internet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.