Po przebudzeniu się rano

Po przebudzeniu się rano jeśli coś nam się śniło pierwsze co robimy to otwieramy sennik. Jeśli chodzi o sennik to trudno się zdecydować jaki wybrać. Nie wszyscy mamy sennik w formie książki u siebie na biurku. Niekiedy pierwszy raz chcemy zobaczyć to oznacza nasz sen. Co wtedy zrobić. Gdzie taki sennik może być?
Odpowiedź jest naprawdę prosta, ponieważ znajdziemy w kopalni czyli w internecie.


Jak dobrze pokopiemy to znajdziemy taki…

Jak dobrze pokopiemy to znajdziemy taki sennik, który spełni nasze oczekiwania. Może przy odrobinie szczęścia spełni się nam to co jest tam zapisane. Najlepiej jeśli będzie to wygrana na loterii. Wtedy możemy wesprzeć autora sennika darowizną. Polacy interesują się tego typu sprawami od dziesiątek lat. Z pokolenia na pokolenie ta wiedza dotycząca snów była przekazywana. Nie wszystkie wiadomości zapisane w książkach są oczywiście prawdziwe. Często ktoś coś dopisał żeby było mniej lub bardziej dramatycznie.

Jeśli wierzymy w to co jest…

Jeśli wierzymy w to co jest napisane w sennikach po prostu obserwujmy czy nam się sprawdzi. Jeśli to było jakieś ostrzeżenie to czy wierzymy czy nie zachowajmy ostrożność. Jeśli się w tym przypadku nie spełni to nic się nie stanie, gorzej jeśli zbagatelizujemy ostrzeżenie i stanie się nam coś złego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.