Planujemy przyjęcie weselne.

Wesele to wyjątkowy dzień. Jest to czas szczególny i warto przygotować się do tej chwili dokładnie. Na co zwrócić uwagę planując ten dzień. Co wziąć pod uwagę, by ten dzień okazał się na prawdę udany. Wszystko musi być odpowiednio zaplanowane, aby ten dzień się udał.
Na weselu musi grać dobry zespół.


Dobrze jest dużo wcześniej zacząć…

Dobrze jest dużo wcześniej zacząć wyszukiwać kapelę na wesele. Trzeba przesłuchać wiele muzyków i wybrać najlepszych. Muzyka musi być porywająca tych starszych i tych młodych. Wszyscy muszą się dobrze bawić. Ważne jest także, by zespół potrafił organizować zabawy i konkursy. Istotny jest także tort weselny i menu. Jedzenie musi być urozmaicone i smaczne. Nie warto wybierać dziwnych potraw, lepsze są sprawdzone i dobre. Ważna jest także sama sala w której jest zabawa weselna. Musi pomieścić spokojnie wszystkich gości. Nie może być ścisku i tłoku. Część do tańczenia musi być przestronna. Istotną częścią wesela są podziękowania dla rodziców.

Takie podziękowania dla rodziców mogą być zaraz…

Takie podziękowania dla rodziców mogą być zaraz po torcie weselnym, po oczepinach, po obiedzie, to wszystko zależy od młodych. Czas gdy chcemy zrobić podziękowania dla rodziców należy uzgodnić z orkiestrą, ponieważ oni zagrają na pewno odpowiednią piosenkę dla rodziców. Odpowiednie podziękowania dla rodziców to kwiaty, drobny upominek, wiersz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.