Perkusja dla domowego zacisza.

Perkusje elektroniczne otworzyły nowy rozdział w historii wystukiwania rytmu. Początkowo traktowane były jako ciekawostka, w tej chwili zajmują coraz poważniejszą pozycję w perkusyjnym „must have”. Zestawy elektroniczne dały nam możliwość cichego, bezstresowego ćwiczenia w domu, bez niebezpieczeństwa zepsucia stosunków rodzinnych i sąsiedzkich.
Wraz z rozwojem e-perkusji otworzyły się nowe perspektywy dla bębniarzy poszukujących nowoczesnego, niepowtarzalnego brzmienia.


Wachlarz zestawów elektronicznych rozciąga się od…

Wachlarz zestawów elektronicznych rozciąga się od perkusji do ćwiczeń domowych, aż po zawodowe potwory będące idealnym wręcz rozwiązaniem w studiach nagraniowych, zbliżające się w odczuciu gry do akustycznych instrumentów. Ważnymi aspektami w przypadku wyboru zestawu elektronicznego dla siebie będą taki elementy jak ilość stref, czyli jak wiele próbek możemy aktywować przy użyciu jednego pada, ich konstrukcję( pady rozróżniamy na siateczkowe, gumowe lub silikonowe )oraz możliwości oferowane przed moduł będący sercem każdej perkusji elektronicznej.

Perkusja elektroniczna to cichy instrument dedykowany…

perkusja elektroniczna

Foto: pixabay.com

Perkusja elektroniczna to cichy instrument dedykowany dla osób, chcących cieszyć się możliwością gry na zestawie – w domowym zaciszu, mieszkaniu czy bloku. Drugą grupą odbiorców profesjonalnych instrumentów są muzycy wymagających wygodnego narzędzia do pracy czy na wesela. Perkusja elektroniczna to idealna propozycja dla osób chcących cieszyć się instrumentem w domowym zaciszu nie przeszkadzając tym samym domownikom oraz sąsiadom. Jest także świetną opcją dla studia nagraniowego.

perkusja elektroniczna

Foto: pixabay.com

perkusja elektroniczna

Foto: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.