Oryginalny prezent

Wśród wielu świąt, jakie przeżywamy w ciągu roku, jest sporo okazji, które wymagają od nas kupienia prezentu – urodziny, imieniny, Boże Narodzenie. Co roku też zastanawiamy się co kupić, by był to oryginalny prezent, który rzeczywiście ucieszy obdarowanego, a nie zasili szeregów niechcianych podarków.
W sytuacji, gdy znamy hobby osoby, którą chcemy obdarować, mamy nieco ułatwione zadanie.


Kolekcjoner płyt winylowych na pewno…

Kolekcjoner płyt winylowych na pewno ucieszy się z rzadkiej płyty, a miłośnik książek – z książki z autografem ulubionego autora. Jednak czasem może okazać się, że wyczerpaliśmy już pomysły, a chcemy podarować oryginalny prezent. Wszystko zależy od naszych funduszy. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby prezentem był kurs skoków na spadochronie, kurs nurkowania czy choćby kurs pływania. Miłośnika fotografii z pewnością ucieszy oryginalny prezent w postaci warsztatów fotograficznych. Dla osoby, która lubi wykonywać własnoręcznie kartki, oryginalnym prezentem może być na przykład kurs scrapbookingu czy kupon rabatowy na zakupy w sklepie z materiałami do rękodzieła. A może ciekawym pomysłem będzie podarowanie komuś biletu na premierę teatralną, połączoną ze spotkaniem z aktorami po spektaklu.

Mamę na pewno ucieszy trzydniowy pobyt…

Mamę na pewno ucieszy trzydniowy pobyt w hotelu spa lub kupon na relaksujące masaże. Oryginalny prezent to na pewno coś, co każda obdarowana osoba zapamięta na długie lata, bez niebezpieczeństwa, że kolejny sprezentowany poradnik o gotowaniu trafi do pudełka z rzeczami przeznaczonymi na wyniesienie do piwnicy.

pudełka na ciasto

Foto: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.