Obrazki z wyświetlaczy telefonów

Obrazki widniejące na wyświetlaczach naszych telefonów komórkowych lub na pulpicie monitora komputerowego, czyli tzw. tapety już od dość dawna cieszą się wielką popularnością. Nic więc dziwnego, że tak liczna rzesza osób korzysta z portali internetowych, oferujących tapety do pobrania.


Galeria

serwisy obiadowe

Foto: pixabay.com

Jakiś czas temu za tapety do ściągnięcia trzeba było każdorazowo zapłacić, wysyłając pod wskazany numer wiadomość tekstową, jednakże obecnie coraz częściej tapety na telefon lub pulpit można pobierać całkowicie za darmo.
Oczywiście jest to bardzo dobra wiadomość, aczkolwiek trzeba najpierw trafnie wybrać witrynę, z której zamierzamy ściągnąc bezpłatną tapetę, ponieważ dość często zdarza się, iż darmowe tapety do pobrania-delikatnie mówiąc-nie zachwycają jakością.

Na szczęście prosperują jednak solidne…

Na szczęście prosperują jednak solidne serwisy internetowe, gdzie niemal każda tapeta do pobrania( bezpłatna )prezentuje się świetnie, niczym nie ustępując obrazkom, które musimy po prostu kupić. Tapety do ściągnięcia za pośrednictwem Internetu bywają niezwykle oryginalne, gdyż często bywają to autorskie projekty innych użytkowników, którzy mogą zarówno pobierać jak i dodawać tapety.

Na pewno więc każdy znajdzie coś dla siebie. Godne polecenia strony www, gdzie znajdziemy tapety do pobrania to między innymi: Mobitapety, Imperiumtapet oraz Juup. Dzięki rozmaitym programom graficznym mamy szanse tworzyć także własne tapety na pulpit lub telefon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.