Nowy portal internetowy

Jeśli potrzebujesz ściągnąć muzykę, tapety lub programy na komórkę powinieneś odwiedzić nowy portal internetowy „twój telefon komórkowy”. Aby skorzystać z usług portalu należy się na nim zalogować poprzez wypełnienie specjalnego formularza zgłoszeniowego. Następnie należy potwierdzić rejestrację poprzez klikniecie w link aktywacyjny, który otrzymamy na wcześniej podany adres e-mail.
Nowy portal internetowy „twój telefon komórkowy” to miejsce, gdzie można ściągnąć programy na komórkę, tapety oraz muzykę, czyli dzwonki.


Nowy portal internetowy – galeria

Każda osoba, która zarejestruje się na portalu może z niego korzystać bezpłatnie, ale z ograniczonym limitem sciągania. Jeżeli potrzebujesz ściągnąć inne programy na komórkę lub dzwonki musisz wysłać sms o treści „dostęp” za cenę dwóch złotych i dziewięćdziesięciu groszy. Dzięki temu przez kolejny miesiąc możesz korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń z portalu.

Wszystkie dostępne aplikacje jak programy na komórkę…

Wszystkie dostępne aplikacje jak programy na komórkę posiadają licencję, czyli możesz być pewny, że nie jest to nielegalne oprogramowanie. Jest to bardzo istotne, ponieważ w internecie znajduje się wiele stron tego rodzaju działających nielegalnie. Ponadto wszystkie programy na komórkę, dzwonki oraz tapety po ściągnięciu na telefon komórkowy działają bez zarzutów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.