Niko:Through the Dream i rozgrywka

Niko to tytułowa bohaterka, która trzeba przyznać ma niezwykłe sny. Podczas pewnego rodzaju unikalnego transu zaczyna ona śnić, co jest bardzo ciekawym przeżyciem. Musimy tutaj podczas snów pokonywać przeróżne zagadki, a w dodatku możemy w pełni kierować jej ruchami. Na początku gry naszym oczom ukazuje się bardzo klimatyczny filmik, który zabierze nas w świat snu.


Przybliżony nam też zostanie życiorys naszej…

Przybliżony nam też zostanie życiorys naszej bohaterki. Rozgrywka dzieli się na kilka rozdziałów, z których każdy stanowi swoisty osobny sen. Na każdym etapie zagadki są bardzo zróżnicowane, jesteśmy nawet zobligowani do przejścia przez magicznie uaktywniony portal.
Poziom trudności w Niko: Through the Dream zmienia się wraz z postępami gracza, dlatego też na początku jest dosyć łatwo, jednak później zmienia się to zdecydowanie. Na niektórych wyspach możemy mieć naprawdę niemały problem, będziemy też zmuszeni do ponadczasowego wysiłku. Jednak cała gra jest bardzo klimatyczna to trzeba przyznać, krótki scenki jakie tutaj oglądamy, pokazują dopracowanie w najmniejszym detalu. Zagadki bazują tutaj nie tylko na kształtach, lecz również kolorach i dźwiękach.

Wszystko po to, żeby pomóc tytułowej…

Wszystko po to, żeby pomóc tytułowej bohaterce Niko wrócić do jej świata. Zagadki te to idealne wręcz wymieszanie zręczności oraz główkowania. Gry akcji na komputer dostarczą nam wielu emocji, Niko także o takie zadba. Jesteśmy tutaj zmuszeni chociażby do skakania po platformach albo pokonywania bardzo trudnych zagadek. Rozgrywka tutaj dostarcza wielu emocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.