Niech zdjęcia wskoczą do kalendarza!

Fotokalendarz to ciekawa alternatywa dla albumu ze zdjęciami. Może stanowić niebanalny prezent, który podarujemy bliskim lub sobie samym. Każda kartka będzie ilustrowała jakieś zdjęcie, które przypomni o ważnym lub pięknym skrawku naszego życia.


fotokalendarz

Foto: pixabay.com

Kalendarz z fotografiami to uśmiech na…

Kalendarz z fotografiami to uśmiech na każdy miesiąc!
Kalendarz to bardzo ważny element wystroju naszego biura, czy pokoju. Zazwyczaj wisi na ścianie lub stoi na biurku. Nierzadko nie powala estetyką, ma przecież przede wszystkim spełniać się funkcjonalnie i praktycznie. Jednakże czasem wybieramy te kalendarze, które szczególnie przykuły naszą uwagę, ilustracjami, jakie towarzyszą siatce dni i tygodni w miesiącu.

fotokalendarz

Foto: pixabay.com

A może sami moglibyśmy zaprojektować taki kalendarz. Nic prostszego. Nasze życzenie będzie rozkazem dla wielu zakładów fotograficznych mających w ofercie fotokalendarze. Kalendarz ze zdjęciami ozdobi ścianę Twoimi ulubionymi miejscami, uśmiechami najlepszych przyjaciół i najbliższych. Będzie niestandardowym podarunkiem, szczególnie dla kogoś, kto wybiera się zagranicę na dłużej lub przeprowadza się w inne rejony kraju.

fotokalendarz

Foto: pixabay.com

Wtedy, taki ktoś wraz z upływem czasu będzie zawsze pamiętał o osobach i miejscach zilustrowanych na fotokalendarzu. Dzięki temu tęsknota za krajem, rodzinnym domem i najukochańszymi ludzi będzie nieco mniejsza i przyjemniejsza. Ale fotokalendarz to także idealny zamiennik dla stosów ramek ze zdjęciami, które trzymamy na biurkach w pracy. Czas sprawić, by dni upływały pod znakiem naszych ulubionych fotografii!.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.