Nie tylko w mundurku

Dziś wiele firm dba o swój jednolity wizerunek. W kolorach loga wykończone są wszystkie wnętrza w siedzibie firmy, a korespondencja i liczne gadżety także noszą jej znak. Na tym nie koniec, w celu jeszcze większej identyfikacji, pracownicy firm, którzy bezpośrednio maja kontakt z klientem ubrani są w stroje służbowe.
Nie wszystkim zatrudnionym takie rozwiązanie odpowiada. Jednak do ich przekonania powinien przemówić aspekt ekonomiczny.


Galeria

żywność ekologiczna

Foto: pixabay.com

oferty pracy dla informatyków

Foto: pixabay.com

żywność ekologiczna

Foto: pixabay.com

Nosząc w pracy odzież służbową nie będą ponosić kosztów na specjalne stroje do pracy. W przypadku ich zniszczenia otrzymają nowe, a nierzadko firmy pokrywają także koszty prania i konserwacji. Nic dodać nic ująć, kto z nas nie lubi trochę zaoszczędzić. Tak więc nie ma co grymasić, kiedy pracodawca wręczy nam komplet ubrań do pracy. Najczęściej jest to kilka zestawów, które można nosić naprzemienne. W zależności od charakteru wykonywanej pracy odzież służbowa może mieć formę kombinezonów, to w przypadku budowlańców i operatorów maszyn albo fartuchów, to w większości zakładów produkujących żywność lub farmaceutyki. Z kolei pracownicy biur obsługi klienta mają bardziej wyjściowe stroje służbowe.

Są to najczęściej gustowne garsonki…

Są to najczęściej gustowne garsonki dla pań i garnitury dla panów. Do tego komplet koszul z obowiązkowym sztywnym kołnierzykiem i nierzadko krawat lub chusteczka do zawiązania pod szyją. Wielu pracodawców dba także o wygodę swoich pracowników ubierając ich w przewiewne T-shirty i spodnie dżinsy lub ogrodniczki. To, jak nosić się będzie odzież roboczą zależy w duzej mierze od materiałów użytych do ich uszycia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.