Nawóz do trawników na jesień.

Wiadomo, że w ciągu roku przychodzą kolejno po sobie pory roku. Nasze przydomowe trawniki zmieniają się wraz z nimi. Oczywiście najpiękniejsze są wtedy, kiedy jest wiosna i lato. Wówczas cała natura budzi się do życia, trawa się zieleni i zaczyna rosnąć ku górze. Chcielibyśmy, aby ta zieleń pozostała z nami jak najdłużej i robimy wszystko, by tak właśnie się stało.
Nawozy do trawników mogą także być różne.


Oczywiście te różnice między nimi wynikają…

Oczywiście te różnice między nimi wynikają zarówno z tego, że są one produkowane przez różne zakłady, ale także wskazują na czas ich zastosowania. Niektóre nawozy do trawników powinny być stosowane w okresie wczesnej wiosny i jesieni. Z reguły wtedy najlepiej one zadbają o nasze domowe trawniki, aby były naprawdę bardzo piękne. Są takie nawozy do trawników, które zastosowane w tym wskazanym okresie przyniosą trawom największą korzyść.

Producenci z reguły również nie zawężają…

Producenci z reguły również nie zawężają kręgu gatunku traw, do których można je z powodzeniem zastosować, tak więc tym nie musimy się zbytnio przejmować. Takie nawozy do trawników z przeznaczeniem do używania w okresie jesieni mają niską zawartość azotu. Jak wiadomo, ma to znaczący wpływ na ich wzrost i wygląd. Specjaliści twierdzą, że wówczas trawy już nie wzrastają, ale za to cieszą oko piękną zielenią nawet do bardzo późnej jesieni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.