Naklejanie folii ochronnej

Zawsze przed przystąpieniem do naklejania folii ochronnej powinniśmy dokładnie umyć ręce. Następnie należy oczyścić zarówno ekran urządzenia, jak i miejsce naszej pracy. A to dlatego, że potem późniejsze zabrudzenia będą bardzo trudne do usunięcia, w niektórych wypadkach nawet zupełnie niemożliwe. Warstwy ochronnej na folii nie należy w żadnym wypadku usuwać w całości. Powinniśmy to przede wszystkim zrobić w takim stopniu, żeby umożliwić potem jej proste nałożenie do jednej z krawędzi naszego ekranu.


folia na smartfon

Foto: pixabay.com

Potem już tylko powierzchnia przyczepna powinna zostać…

Potem już tylko powierzchnia przyczepna powinna zostać delikatnie przyłożona do ekranu. Należy tylko dbać o to, żeby zachować w pełni właściwą orientację.
Powinniśmy stopniowo odklejać warstwę ochronną i od razu zaklejać nią ekran naszego urządzenia. Musimy jednocześnie pilnować tego, żeby pomiędzy ekranem a samą folią nie pozostały żadne drobinki kurzu czy jakieś bąbelki powietrza. Na koniec musimy tylko podczas jej zakładania wyrównać całość, poprzez niezwykle delikatne przyciskanie opuszkami palców czy nawet gąbką do naczyń.

folia na smartfon

Foto: pixabay.com

Wszystko to należy robić bardzo…

folia na smartfon

Foto: pixabay.com

Wszystko to należy robić bardzo ostrożnie, żeby po prostu w żadnym wypadku nie uszkodzić ekranu. Zewnętrzną warstwę ochronną z folii możemy teoretycznie zerwać. Chociaż tak naprawdę nie jest to słuszne, a tym bardziej konieczne. Jeśli chcemy to zrobić, to wystarczy już delikatnie w pełni pociągnąć za samą naklejkę. Przed rozpoczęciem nakładania takiej folii i tak trzeba się zapoznać z instrukcją obsługi. Folia na smartfon jest zawsze bardzo ważnym elementem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.