Najpopularniejsze polskie strony

Z jakich stron internetowych Polacy korzystają najczęściej. Ranking stron internetowych umożliwia nam uzyskanie odpowiedzi na to pytanie. Według informacji zawartych na stronie webskaner. pl ranking stron internetowych( polskich )prezentuję się następująco. Pierwsze miejsce, jak łatwo się domyśleć zajmuję najpopularniejsza wyszukiwarka Google.


pl.Na drugim miejscu uplasował się polski…

pl.
Na drugim miejscu uplasował się polski portal społecznościowy naszaklasa. pl, za pomocą którego bez problemu możemy odszukać znajomych z dawnych lat. Ranking stron na trzecim miejscu umieścił portal Onet. pl za pomocą, którego możemy dowiedzieć się co w świecie piszczy. Posiada on również swoją bazę danych firm i instytucji, czat, blogi, ogłoszenia, wyszukiwarkę itp. Czwarte miejsce zajmuję lider polskiego rynku, jeśli chodzi o zakupy i aukcje internetowe Allegro. pl. Polacy coraz chętniej kupują i sprzedają przy pomocy Internetu co powoduję wzrostem odsłon portali aukcyjnych.

Na piątym miejscu zaskakująco pojawił się…

Na piątym miejscu zaskakująco pojawił się kolejny z polskich serwisów informacyjnych wp. pl. Oprócz informacji na stronie możemy znaleźć czat, komunikator, gry on-line, platformy e-commerce. Powyżej przedstawiłem pięć najpopularniejszych w Polsce serwisów uwzględniając ranking stron internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.