Na nową drogę życia – spokojnie. Konsultant ślubny

Za wszelkie przygotowanie do ceremonii ślubu można wziąć się samodzielnie, ale mało kto zdaje sobie sprawę, jak wiele przed nim pracy. Począwszy od spraw urzędowych, przez zaproszenie rodziny i znajomych, nabycie sukni ślubnej i garnitury, po wizytę u fryzjera, kosmetyczki i wreszcie ogarnięcie wszystkich kwestii związanych z organizacją przyjęcia weselnego. Jeśli pracujemy zawodowo i zamierzamy na przygotowania poświęcić czas wolny, możemy mieć kłopoty z organizacją.


biuro wirtualne

Foto: pixabay.com

Przecież wszelkie instytucje pracują w tym samym…

Przecież wszelkie instytucje pracują w tym samym czasie, w którym i my spełniamy swoje zawodowe obowiązki. Jeśli więc do bezładnej gonitwy, rozlicznych próśb o możliwość wcześniejszego wyjścia z biura dołączymy nieustanny stres związany z faktem, że nie zdążymy, nie damy rady…, wizja przygotowań do własnego ślubu może zniechęcić najwytrwalszych zawodników.
Właśnie dlatego na rynku pojawił się nowy zawód – konsultant ślubny. To osoba, która zrobi wszystko to, co zwyczajowo przypadało w udziale młodym albo ich rodzicom.

Zadba o każdy szczegół oprawy plastycznej, ale także załatwi sprawy urzędowe, bez względu na to czy decydujemy się na ślub cywilny, czy wyznaniowy, pomoże młodym przygotować listę prezentów, zaproszenia; zorganizuje współpracę z fotografem i kamerzystą. Słowem: zdejmie z ramion młodych całą logistykę, która do przyjemnych nie należy. Mało tego: współpraca z konsultantem ślubnym obejmie także takie” drobiazgi”, jak usadzenie gości przy stole. Dzięki jego zabiegom konsyliacyjnym, goście zostaną usadzeni tak, żeby nie dochodziło do sprzeczek czy otwartych konfliktów.

Konsultant ślubny nadzoruje przygotowania, a…

Konsultant ślubny nadzoruje przygotowania, a dzięki współpracy z kwiaciarniami, salonami fryzjerskimi, kamerzystami czy fotografikami, zdejmuje z młodych konieczność ich poszukiwania. Odpadają więc godziny ślęczenia przed monitorem i wstukiwania w wyszukiwarkę internetową haseł:” wideofilmowanie Kraków” czy” kamerzysta Kraków”. Co niezmiernie ważne, konsultant ślubny spełni wszelkie życzenia młodych i nie będzie podlegał naciskom ich rodziców czy dalszych krewnych. Współpraca taka zaowocuje spokojnymi przygotowaniami do tego najważniejszego dnia w życiu. Warto wejść na nową drogę życia spokojnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.