Może dla odmiany nawigacja?

Na pewno  nie jeden z Was, tak jak ja uwielbiam różnego rodzaju zabawki ale i nowoczesne oraz inteligentne rozwiązania, dzięki którym codzienne życie staje się prostsze. Dlatego też najnowszą nawigację Orange przyjęłam z otwartymi ramionami.
nawigacja

Nowa nawigacja w telefonach komórkowych Orange, którą miałem okazję testować, pozwala dosyć szybko i łatwo dojechać do wyznaczonego miejsca. Jest to niezwykle ważne dla kierowców niecierpliwych i takich o słabych nerwach. Jak to możliwe?
W nawigacji tej mamy do czynienia z  udoskonaloną technologią Community Traffic, która analizuje rzeczywiste dane o średnich prędkościach przejazdów i na tej podstawie wyznacza najbardziej dogodną trasę, z uwzględnieniem objazdów, ewentualnych robót drogowych i korków. Nawigacja Orange jest swoistą skarbnicą wiedzy bogatą w przydatne informacje. Dzięki niej bez problemu dojedziecie do pożądanego celu, jak również znajdziecie interesujące was obiekty, na przykład stację benzynową, restaurację, bar lub hotel. Nie trzeba się zbytnio wysilać, żeby wyszukać pożądany obiekt. Aby znaleźć restaurację lub bar wystarczy wpisać hasło „obiad”, aby znaleźć stację benzynową wystarczy wpisać „paliwo”, itp. Czy można chcieć czegoś więcej? Ulepszone przeglądanie map i tras zdecydowanie mi wystarczy. Testowałem ją przez niezbyt długi czas ale przyznam że byłem pozytywnie zaskoczony 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.