Moc prezentów

Chyba każdy z nas lubi dostawać prezenty. To prawda stara jak świat. Są one bowiem wyrazem pamięci czy sympatii do naszej osoby.
Prezenty sprawiają nam przyjemność, zwłaszcza, gdy obdarowuje nas bliska, lubiana przez nas osoba. We współczesnym świecie producenci starają się robić wszystko, by trafiać w nasze gusta.


Galeria

Ważne, by prezenty wyrażały to, co chcemy „powiedzieć bez użycia słów”. Prezenty winniśmy dobierać uwzględniając płeć i upodobania solenizanta, by sprawiały one obdarowywanemu prawdziwą radość. Jako reprezentantka płci żeńskiej wiem, że kobiety lubią dostawać drogie i ekskluzywne prezenty. markowe perfumy, zmysłowa bielizna czy oszałamiająca biżuteria to tylko kilka sugestii na podarki, które zawsze są w stanie nas zadowolić. Myślę, że także panowie nie pogardzą eleganckim zegarkiem, krawatem czy perfumami. Najczęściej jednak wystarczy drobiazg, by sprawić przyjemność drugiej osobie.

Bo tak naprawdę w prezentach…

Bo tak naprawdę w prezentach chodzi o pamięć i sympatię, którą one wyrażają. Bo wiadomo, że dają je tak naprawdę szczerze tylko te osoby, które lubią i cenią obdarowywanego. Którym zależy na jego szczęściu i radości. Dlatego każdy dzień powinniśmy poświęcić na obdarowywanie naszych bliskich drobnostkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.