Moc jest silna- Demo Star Wars: The Force Unleashed

Polecamy, Rekomendacja

W ostatni czwartek 21 sierpnia na Xbox Live pojawiło się demo, bardzo oczekiwanej i głośnej gry. Star Wars: The Force Unleashed. Po czterech dniach katowania w kółko, niestety dość krótkiego dema, mogę powiedzieć jedno. MOC JEST SILNA 🙂 Demko zrobiło na mnie ogromne wrażenie, zarówno graficznie jak i gameplayowo.

Grę zaczynamy od krótkiego filmiku na engine gry, w którym sam Darth Vader, wysyła nas na naszą pierwszą misję. Wszystko wygląda elegancko, grafika i klimat ok. Po tym krótkim wprowadzeniu gra się zaczyna. Od pierwszej sekundy, możemy poczuć siłę i moc naszego bohatera. A dzięki rewelacyjnemu silnikowi graficznemu możemy ruszyć podnieść i zniszczyć dosłownie wszystko. Miotanie przeciwnikami o ściany, rzucanie w nich częściami otoczenia, czy nawet samolotami. Wszystko w idealnie płynnej grafice i przy akompaniamencie cudownej muzyki z Gwiezdnych Wojen. Niestety cała przyjemność kończy się dość szybko, bo przejście całego demka zajmuję ok 10min i to bez biegu.

Star Wars: The Force Unleashed

I tak pozostaje nam czekać na pełną wersję gry, która na pewno przyniesie nam masę frajdy i zajmie nie jeden jesienny wieczór i zapewne nockę.

Star Wars: The Force Unleashed

Star Wars: The Force Unleashed- ocena wstępna 4/5


dodajdo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.