Nic nie daje nam takich emocji jak mecze na żywo, które oglądamy siedząc przed telewizorem lub też z trybun boiska. Sprawiają one, że podnosi się w naszym organizmie poziom adrenaliny. Krew szybciej krąży, organizm się dotlenia. Mecze na żywo sprawiają, że czujemy się zdrowsi, młodsi i silniejsi. Pomagają nam też rozładować nasze zgromadzone negatywne emocje, a dzięki temu poprawia się też nasz stan psychiczny i emocjonalny.
Mecze na żywo to jak widać same pozytywy, dlatego warto z nich korzystać i odwiedzać stadiony przy każdej możliwej okazji.


Oprócz pozytywnych dla nas kibiców skutków nasza…

Oprócz pozytywnych dla nas kibiców skutków nasza obecność daje też pozytywne skutki dla zawodników i całej drużyny, ponieważ to my dopingujemy naszą drużynę do zwycięstwa. Jesteśmy jakby dodatkowym i najsilniejszym zawodnikiem tej drużyny.

Wiele razy zdarzało się już,…

Wiele razy zdarzało się już, że drużyna o wiele słabsza dzięki wsparciu publiczności zgromadzonej na stadionie, pokonywała przeciwnika dużo mocniejszego od siebie. Zawodnicy często bowiem powtarzają, że doping publiczności potrafi dodać im skrzydeł nawet kiedy są już bardzo zmęczeni i kiedy już prawie stracili nadzieję na odwrót trudnej dla nich sytuacji meczowej. Mecze na żywo to także doskonały sposób na spotkania ze znajomymi, warto więc z nich korzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.