Lubię kupować… prezenty

Każdy lubi dostawać prezenty, nie każdy lubi je kupować. W moim przypadku otrzymywanie upominków zawsze sprawia mi niewysłowioną przyjemność, jednak jeszcze większą radość sprawia mi obdarowywanie bliskich mi osób.
Odkąd jestem niezależny finansowo mogę sobie pozwolić na większą dowolność przy kupowaniu prezentów.


Wiadomo, że nie chodzi o to,…

Wiadomo, że nie chodzi o to, by kupować bardzo drogie prezenty, tylko by mieć możliwość kupna takiego upominku jaki uznany akurat za stosowny. Bardzo lubię na prezenty kupować książki, ale tylko tym ludziom, o których wiem, że lubią czytać i mam jakiekolwiek pojęcie o ich guście czytelniczym. W końcu nie ma nic gorszego niż prezent, który zupełnie nie przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Do moich ulubionych prezentów należą też prezenty muzyczne, najczęściej płyty cd z muzyką bądź z koncertami wykonawców ulubionych przez osoby obdarowywane.

Kolejną kategorię tworzą prezenty z dziedziny kosmetyków,…

Kolejną kategorię tworzą prezenty z dziedziny kosmetyków, bez różnicy czy chodzi o kobietę, czy mężczyznę. Raczej unikam kupowania odzieży, bo nigdy nie można być do końca pewnym co do poprawności wybranego rozmiaru. Myślę, że mając kilka takich dziedzin, w których się dobrze orientujemy, można kupić naprawdę dobry prezent, który przypadnie do gustu szczęściarzowi, który go dostanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.