Konsultant ślubny

Poszukujecie pracy ciekawej, a zarazem zarobkowej. Posiadacie zmysł zarządzenia, organizacji imprez, znacie się na modzie i panujących trendach. Zastanówcie się zatem, czy praca jako konsultant ślubny nie została stworzona właśnie dla was. Konsultant ślubny to zupełnie nowe stanowisko, które wykonywane jest przez niewielu…
W zasadzie na terenie całego kraju, firm jakie zajmują się kompleksową organizacją wesela jest tak mało, że konsultant ślubny wciąż jest zawodem bardzo mało znanym.


Konsultant ślubny – galeria

Wyłącznie te osoby, które przechodziły już proces organizowania własnej uroczystości weselnej wiedziały o istnieniu takiej branży. Jako, że konsultant ślubny jest specjalistą w swojej branży to oczywiście stawki jakie pobiera od swoich klientów również mają charakter specjalny. Otóż taki konsultant pobrać może od was nawet 20% całościowych kosztów wesela, co przy kosztach rzędu 40 tyś jest kwotą bardzo dużą. Każdy zatem musi sobie samodzielnie odpowiedzieć na pytanie, czy konsultant ślubny jest niezbędny na jego uroczystości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.