Kolekcjonowanie historycznych rzeczy

Wiele osób bardzo ceni sobie historię i wszystko z co z nią związane. Nie dziwne więc, że mamy tak wiele różnych obiektów muzealnych, że tak wiele osób interesuje się kwestiami związanymi z kolekcjonowaniem rzeczy historycznych. W sieci co ciekawe powstało wirtualne muzeum, na którym to można się zarejestrować i pokazywać swoje historyczne zbiory, oglądać zbiory innych i może nawet nawiązywać różnego rodzaju współprace. Jeżeli interesują Cię takie kwestie jak monety kolekcjonerskie, dom aukcyjny w warszawie, numizmatyczny sklep w warszawie to zdecydowanie warto poznać to muzeum!
MyViMu to naprawdę wyjątkowe muzeum rzeczy związanych z historią, które to możemy odwiedzać be wychodzenia z domu.


Co więcej, możemy mieć wpływ na to…

Co więcej, możemy mieć wpływ na to co znajdzie się w tym muzeum właśnie poprzez wystawianie różnych rzeczy i swoich zbiorów. Możemy również oglądać zbiory innych, możemy też wymieniać się różnymi monetami czy banknotami historycznymi. Jest to naprawdę coś wartościowe dla wszystkich kolekcjonerów, którzy cały czas poszukują nowych elementów do swoich cennych historycznych zbiorów. To wirtualne muzeum to również narzędzie do katalogowania.

Każdy eksponat można opisać dodatkowymi atrybutami, a następnie dla każdej kolekcji wygenerować zestaw kart inwentarzowych. To właściciel zbioru decyduje które atrybuty będą widoczne dla zwiedzających, a które będą figurowały wyłącznie w jego prywatnym katalogu. Swoje zbiory prezentują m. in. fascynaci opakowań, entuzjaści figurek, zbieracze kluczy, miłośnicy monet a także amatorzy fotografii. To tylko niewielki fragment niekończącej się listy przedmiotów, które zbierają kolekcjonerzy zrzeszeni wokół MyViMu.

Lista jest i pozostanie otwarta. Nie sposób przewidzieć jakie fanty w swoich domach gromadzą pasjonaci zbieractwa. W serwisie www. myvimu. com wszyscy mają możliwość zaprezentowania swoich kolekcji. Każdy może pochwalić się przedmiotami, które gromadzi od lat. Projekt MyViMu. com zyskał już zainteresowanie Instytutu Badań Historycznych i Krajoznawczych, wydawcy czasopism „Odkrywca”, „Gazeta Rycerska” i „Archeologia Żywa”. Planowane są wspólne działania promocyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.