Kolekcjonerskie monety

Firmy, których działalnością jest skup monet kierują swoją ofertę kolekcjonerów, a także do przypadkowych posiadaczy monet z całego kraju. Skup monet może odbywać się na odległość, za pośrednictwem Poczty Polskiej, a także w konkretnym mieście, w którym firma ma swój oddział. Skup monet może tyczyć się pojedynczych monet, a także całej kolekcji.


Sprzedający monety ma obowiązek, żeby…

Sprzedający monety ma obowiązek, żeby opisać faktyczny stan oferowanych monet.
Nie może on zataić przed firmą, której działalnością jest skup monet wad monet ze swojej kolekcji- na przykład przebarwień, czy porysowań struktury monet. W przypadku bezpośredniego spotkania pieniądze zostają przez klienta otrzymane od razu, natomiast jeśli skup monet jest dokonywany na odległość klient wysyła monety do danej firmy za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości przesyłki. Pieniądze są wypłacane wtedy w ciągu dwóch- trzech dni.

Przesyłka zostanie odesłana do sprzedającego,…

Przesyłka zostanie odesłana do sprzedającego, jeżeli zawartość przesyłki pod względem ilościowym lub jakościowym jest niezgodna z wcześniejszymi ustaleniami. W takim przypadku przesyłka jest odsyłana na ryzyko i koszt sprzedającego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.