Kolekcjonerskie monety

Firmy, których działalnością jest skup monet kierują swoją ofertę kolekcjonerów, a także do przypadkowych posiadaczy monet z całego kraju. Skup monet może odbywać się na odległość, za pośrednictwem Poczty Polskiej, a także w konkretnym mieście, w którym firma ma swój oddział.


Skup monet może tyczyć się pojedynczych monet,…

Skup monet może tyczyć się pojedynczych monet, a także całej kolekcji. Sprzedający monety ma obowiązek, żeby opisać faktyczny stan oferowanych monet.
Nie może on zataić przed firmą, której działalnością jest skup monet wad monet ze swojej kolekcji- na przykład przebarwień, czy porysowań struktury monet. W przypadku bezpośredniego spotkania pieniądze zostają przez klienta otrzymane od razu, natomiast jeśli skup monet jest dokonywany na odległość klient wysyła monety do danej firmy za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości przesyłki.

Pieniądze są wypłacane wtedy w ciągu…

Pieniądze są wypłacane wtedy w ciągu dwóch- trzech dni. Przesyłka zostanie odesłana do sprzedającego, jeżeli zawartość przesyłki pod względem ilościowym lub jakościowym jest niezgodna z wcześniejszymi ustaleniami. W takim przypadku przesyłka jest odsyłana na ryzyko i koszt sprzedającego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.