Kiedy zespół weselny może zawieść?

Nawet najlepszy zespół weselny może zawieść. Nie zawsze zespół podobający się znajomym sprawdzi się u innych, gdyż rodzaj granej muzyki oraz forma prowadzenia zabawy to kwestia gustu. Istnieją co prawda pewne kryteria wyboru, jednak to co podoba się nowożeńcom z kolei często nie odpowiada starszemu pokoleniu obecnemu na przyjęciu.


Galeria

Istnieje kilka obiektywnych kryteriów dotyczących zespołu weselnego, które mogą zakłócić przebieg zabawy.
Jeden z problemów leży w samych zaproszonych gościach. Jeśli przeważają osoby starsze nie ma co liczyć na zapełniony parkiet.

Nawet najbardziej starający się i zaangażowany…

Nawet najbardziej starający się i zaangażowany zespół weselny nic nie zdziała, jeśli publika nie będzie skora do zabawy. Zespół weselny, pomimo kunsztu i znakomitego sprzętu, jeśli gra zbyt ambitną muzykę może nie przypaść do gustu. Uczestnicy przyjęcia mogą czuć się poirytowani wtedy, gdy zespół weselny często robi przerwy. Podpisując umowę należy ustalić cały przebieg obsługi przyjęcia przez zespół weselny.

Koniecznie należy podliczyć wszelkie koszta związane z kapelą, by później z powodu niedomówień nie doszło do nieprzyjemnych sprzeczek o pieniądze. Uwzględnia się transport, liczbę godzin pracy oraz ewentualne nadgodziny. Nawet jeśli zespół weselny sprawdza się i goście są zadowoleni, lepiej skończyć wesele chwilę wcześniej. Z zasady goście czując niedosyt dobrze wspominają wesele, a przesyt kojarzą ze zmęczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.